KONST / Litografier / Färglitografi 13351083
nr 1335 1083
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/210. Motivet: 38x51cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:53:20
29/6 20:03:34
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube